HAKKIMIZDA

Amacımız:

Özel Parla Özel Eğitim Merkezi, 2006 yılında özel eğitime gereksinim duyan çocuklar ve onların ailelerine yönelik eğitim, rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla kurulmuş olan bir merkezdir.

 

Hizmet Verdiğimiz Gruplar

 Merkezde otizm spektrum bozukluğu olan çocuklar, zihinsel yetersizliği olan çocuklar, öğrenme güçlüğü olan çocuklar ile dil ve konuşma bozukluğu olan çocuklar gereksinimleri doğrultusunda  hazırlanan Bireyselleştirilmiş Eğitim Programları (BEP) çerçevesinde eğitim hizmeti almaktadırlar.

 

Tarihçemiz

Özel Parla Özel Eğitim Merkezi 2006 yılından bu yana eğitim öğretim çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana kanıt temelli uygulamalara yer vererek eğitim çalışmalarını gerçekleştiren Parla’da, özel eğitimde güncel yaklaşımlara dayalı olarak eğitim programları düzenlenmektedir.

 

Ekibimiz

Özel Parla Özel Eğitim Merkezi’nde alanında deneyimli özel eğitimciler, çocuk gelişim uzmanları, konuşma terapistleri, psikologlar ve ergo terapistler görev almaktadır. Özel eğitimin farklı alanlarında deneyimli olan Parla ekibinin temel hedefi özel eğitim alanındaki gelişmelere paralel olarak eğitim hizmetlerini gerçekleştirmektedir.  

Eğitimcilerimizi Görüntüle